-5%

Велосипед гірський 24" Crosser Super Light рама 11", 6 швидкостей Shimano, алюміній, дискові гальма Сірий
10 350 ₴
9 833 ₴
- В наявності 20 од.
- Код: 24-2120-6-11,2(6-1)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Crosser Super Light 24" — легкий гірський велосипед для підлітків та невисоких райдерів. Завдяки алюмінієвій рамі (всього 11.2 кг), ригідній вилці та трансмісії Shimano на 6 швидкостей забезпечує простоту, надійність і комфорт у щоденній їзді.
Додаткові характеристики
- Тип профілю: Подвійний обід
- Матеріал обода: Алюміній
- Покришки: Kenda
- Втулки: Алюмінієві
- Педалі: Платформені
- Кермо: Пряме MTB
- Кріплення гальма: Дискове
- Кількість зірок: 1
- Захист ланцюга: Частковий
- Підніжка: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Стать | Жіноча |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Розмір рами | 11" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 0 мм |
| Вага | 11.2 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ріст велосипедиста (см) | 165 |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Довжина ходу задньої підвіски | 0 мм |
| Крила | Так |
| Багажник | Так |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Ні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Прямий |
| Конструкція рульової колонки | Напівінтегрована |
| Кількість зірок | 3 |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Ні |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Ні |
| Музична іграшка на кермі | Ні |
| Підніжка | Так |
| Характеристики | |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів |
| Вид | Велосипед |
| Приналежність | Спорт і активний відпочинок |
| Група | Велосипеди та аксесуари |
| Підгрупа | Велосипеди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 833 ₴








