-5%

Велосипед міський жіночий 28" Crosser City Life Lady рама 18", 21 швидкість Shimano, алюміній, багажник, крила
10 350 ₴
9 833 ₴
- В наявності 20 од.
- Код: 700С-3054-21-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Crosser City Life Lady 28" — комфортний жіночий міський велосипед із заниженою алюмінієвою рамою. Оснащений трансмісією Shimano 21 швидкість, обідними гальмами Promax V-Brake, багажником і крилами. Ідеальний для поїздок містом, на роботу або відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Стать | Жіноча |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Розмір рами | 18" |
| Задні гальма | Обідний V-brake |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 60 мм |
| Вага | 16.2 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 160-180 |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ріст велосипедиста (см) | 180 |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Довжина ходу задньої підвіски | 0 мм |
| Крила | Так |
| Багажник | Так |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Ні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Одностінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Прямий |
| Конструкція рульової колонки | Напівінтегрована |
| Кількість зірок | 3 |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Ні |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Ні |
| Музична іграшка на кермі | Ні |
| Підніжка | Так |
| Характеристики | |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів |
| Вид | Велосипед |
| Приналежність | Спорт і активний відпочинок |
| Група | Велосипеди та аксесуари |
| Підгрупа | Велосипеди |
| Колір | Вибір кольору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 833 ₴



