-5%

Велосипед гірський 29" Crosser Solo 21 рама 21", 1x12 L-TWOO + Shimano, алюміній, дискові гідравлічні
20 010 ₴
19 010 ₴
- В наявності 20 од.
- Код: 29-084-12-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Crosser Solo 29" — надійний гірський велосипед з сучасною трансмісією 1x12 (L-TWOO + Shimano), легкою алюмінієвою рамою та гідравлічними дисковими гальмами. Ідеально підходить для бездоріжжя, міста та активного катання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 21" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 14.8 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ріст велосипедиста (см) | 195 |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Довжина ходу задньої підвіски | 0 мм |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Ні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Прямий |
| Конструкція рульової колонки | Напівінтегрована |
| Кількість зірок | 1 |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Ні |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Ні |
| Музична іграшка на кермі | Ні |
| Підніжка | Так |
| Характеристики | |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів |
| Вид | Велосипед |
| Приналежність | Спорт і активний відпочинок |
| Група | Велосипеди та аксесуари |
| Підгрупа | Велосипеди |
| Колір | Вибір кольору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 010 ₴




