
Портативний бездротовий блендер пляшка для смузі BlendrCup A28 (1200 мАг, 350 мл,) SF-214 Рожевий
1 472 ₴
883 ₴
- В наявності 50 од.
- Код: SF-214P
Характеристики:
Розміри: 80x80x230 мм
Вага: 420 г
Місткість акумулятора: 1200 мАг
Місткість: 350 мл
Швидкість мотору: 15000 об.
Зарядка: USB, бездротова
Матеріал: скло, сталь, нержавіюча сталь
Спектр застосування:
соковижималка;
блендер;
екстрактор фруктів;
міксер;
пляшка для смузі;
Особливості блендера;
Функціональність - пристрій дуже компактний, тому підійде для використання як на кухні, так і в подорожах. Подрібнити овочі чи фрукти, а також вичавити сік відтепер стане набагато зручніше. Має захист від протикання. Стильний дизайн та відмінний перелік функціоналу.
Продуктивність - персональний портативний соковитискач, блендер, екстрактор фруктів, що не містить BPA, пляшка-міксер з 4 лезами.
Технологічність - виготовлений з високотехнологічного пластику і міцного скла. Леза з нержавіючим покриттям. Працює як тихий шум. Заряджається через USB і без дроту через підзарядну станцію. Об'єм акумулятора 1200 мАг, що дуже зручно, тому що вистачить його на 15 повноцінних використання на одному заряді. Захищений від протикання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOFIA |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Плавне регулювання швидкості | Ні |
| Імпульсний режим | Ні |
| Режим Турбо | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 0.35 л |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Функція самоочищення | Ні |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 350 мл |
| Колка льоду | Ні |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 218 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Вага | 0.42 кг |
| Характеристики | |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів / Передоплата від 200,00 грн. |
- Ціна: 883 ₴



