
Шейкер Elite - 450 мл Haoguiren (EL-556)
276 ₴
- В наявності 500 од.
- Код: EL-556
+380 (67) 958-96-40
1
Іннаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шейкер Elite - 450 мл Haoguiren (EL-556).
Країна виробник: Китай
Кольори: Рожевий і Чорний.
* Зображення змодельовані і надаються тільки з Ілюстраційні метою.
* Характеристики зовнішнього вигляду, дизайну і графічного інтерфейсу, які не впливають на роботу приладу, можуть бути змінені без попередження.
* Ваш виріб може відрізнятися від того, що зображено на малюнку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tornado |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Бездротова технологія | Так |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 4.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Характеристики | |
| Доставка/Оплата | Термін доставки 5 днів / Передоплата від 200,00 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴




