
Машинка для видалення катишків Lint Remover YX-5880 дротова (mn-271)
276 ₴
- В наявності 600 од.
+380 (67) 958-96-40
1
Іннаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки кошлатання з одягу Lint Remover YX-5880 пожвавить безліч Ваших речей, які піддалися кашлатости. За допомогою машинки для видалення окатишів Ви подаруєте друге життя светрам, кофтинок, шапок і шарфів, спідниць та блуз. Ваші речі завжди будуть як новенькі!!!
Дану модель можна використовувати як машинку для стрижки ворсу і прилад для видалення пуху.
Видаляє катишки і зачіпки
Не псує тканину
Компактний
Простий у використанні
Прозора знімна ємність для збору катишек
Щоб машинка для видалення катишків працювала ефективно, рекомендується при заповненні контейнера для катишків на 80% очищати його. Зберігати прилад в сухому місці, НЕ опускати у воду. Протирати після кожного використання.
Технічні характеристики:
- Розміри 13-15-11 см
- Колір білий з блакитним
- Живлення 220 В 50 Гц
- Потужність 4 Вт
- Довжина шнура 145 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Linton |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Мережевий адаптер | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Характеристики | |
| Доставка/Оплата | Термін доставки 5 днів / Передоплата від 200,00 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴





